Sopockie Wodne Ochotnicze pogotowie Ratunkowe

Miasto Sopot

Numer ratunkowy nad wodą - 601 100 100

Grupa Operacyjna

Nawiązanie współpracy z GP Battery!

GP Battery (Poland) Sp. z o.o. została założona w 1993 roku i jest jedynym przedstawicielem GP Batteries w Polsce. Firma od samego początku swojego istnienia aktywnie działa w branży, dostarczając swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, co zaowocowało uzyskaniem pozycji lidera wśród największych firm w swojej dziedzinie.

GP Batteries zajmuje się projektowaniem, produkcją i wprowadzaniem do obrotu baterii oraz produktów pokrewnych. Oferowane przez firmę rozwiązania energetyczne są atrakcyjne zarówno pod kątem ekologicznym, jak i ekonomicznym. GP Batteries dba nie tylko o swoją działalność, lecz z równą, jeśli nie większą troską, dba również o środowisko naturalne. Jako firma prowadząca społecznie odpowiedzialny biznes GP Battery wspiera działania związane z ochroną środowiska i inicjuje akcje poprawiające jakość życia społeczeństwa.

Nawiązując do działań CSR, firma wspiera Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe dostarczając jednostce produkty, takie jak: baterie, akumulatory czy powerbanki, które zapewnią ratownikom sprawne wykonywanie codziennych czynności.

Strona www: http://pl.gpbatteries.com/, profil facebook: https://www.facebook.com/gpbatteriespolska/

Zobacz również

Ważne informacje